«

»

Eryaman Nakliyat

Eryaman Nakliyat.Kapalı çelikkasalı araç filomuz.Etimesgut Eryamanda taşıma hizmeti veriyor.Uzman taşıma personellerimiz.Kaliteli eşya taşıma yapıyor.Üstelik uygun fiyata.Eryamanda taşıma kampanyası veriyoruz.Sınırsız taşıma hizmetlerimiz var.Eryaman eşya depolama.Eryaman marangozlu nakliyat.Eryaman sigortalı nakliyat.Eryaman asansörlü nakliyat.Gibi çok alanda hizmetimiz var.Eryaman bölge halkına sunuyoruz.

Eryaman Nakliye

Taşımacılık sektöründe hızla büyüyen.Hedeflerine adım adım ilerleyen.Müşterisine yüksek kalite hizmet veren.Başarılı taşıma firmasıyız.Mobilya demontesinden montajına kadar yapıyoruz.Mobilyalar havalı sitreç naylonla paketleniyor.Eşyalarınız hijenik taşınıyor.Eryaman asansörlü taşımacılık.Hizmetimiz meşur oldu.

Eryaman Evden Eve Nakliye

Uzman kişiler tarafından taşınan eşyalar.Zarar görmez.Firmamız taşıma konusunda hassastır.Taşıyıcı ekibi kendi kurar.Araçlarda ambalaj malzemesi mevcuttur.Eryaman marangozlu taşımacılık.Eryaman sigortalı taşımacılık.

Eryaman’ın nüfusu sürekli devam eden toplu konut çalışmaları nedeniyle her yıl artmaktadır. Ankara şehir merkezine 25 km İstanbul Yolu üzerinden otomobil ile ortalama 20-25 dakikada ulaşılabilir.

Yüksek bloklar özellikle Bilkent, Hacettepe ve ODTÜ öğrencilerinin tercih ettiği yerler arasındadır. Öğrenciler dışında memurlar da ağırlıklı olarak bu bölgede ikamet etmektedir. Eryaman daha çok orta gelirli ailelerin tercih ettiği bir bölge olup, villalar bölgesi ise orta ve üstü gruplara hitap etmektedir.

Bu bölgede yer alan Göksu Parkı Ankara’nın en önemli dinlence yerlerindendir. Küçük bir doğal göl ve çevresinde oluşturulmuş yeşil alandan oluşur. Parkın karşısında KC Göksu Alışveriş Merkezi yer almaktadır.

Eryaman Evden Eve Nakliyat

EryamanAnkara‘nın Etimesgut ilçesindeki büyük bir mahalledir. Aynı zamanda bu mahalleyi de içine alan ve 10 mahalleden oluşan semtin de adıdır. Eryaman semti, Etimesgut ilçesine bağlı, Altay, Şehit Osman Avcı, Göksu, Şeyh Şamil, Tunahan, Şeker, Eryaman, Güzelkent ve Yavuz Selim mahalleleri ile Yenimahalle ilçesine bağlı Ata Mahallesi’nin birleşiminden oluşmaktadır. Yeşilova Mahallesi’nin demiryolu hattının kuzeyinde kalan kısmı da genelde bu semt ile anılır.Mevcut Eryaman Mahallesi, eski Eryaman köyü üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla, semtin adı eski bir köy olan Eryaman’dan gelmektedir. Köyün arazisinde 1980’li yıllar sonlarında Türkiye’nin en modern yerleşim projelerinden biri başlatılmıştır. 1990’lı yıllarda Turgut Özal tarafından TOKİ‘ye yaptırılan semte 2005’ten sonra TOKİ tarafından yeni konutlar yapılmıştır. İlk dönemlerde yapılan konut bölgeleri etaplardan oluşur. Genelinde evler çok katlıdır. Villalar bölgesinde ise tripleks ikiz evlerden oluşan siteler vardır

Eryaman Şehir İçi Nakliyat

Eryaman toplu konut projesinin başlatıldığı dönemde Yenimahalle’ye bağlı Susuz Mahallesi, ayrı bir köy halindeydi. Bugün, Susuz Mahallesi’nin O-20 Otoyolu’nun batısında kalan kısmından ibaret olacak şekilde 2017 yılında mahalleden ayrılarak kurulan, Yenimahalle’ya bağlı Ata Mahallesi de Eryaman semti içerisinde gösterilmektedir. Eryaman 2. Etap bölgesine yakın mesafede bulunan Göksu Park adlı dinlence yeri, 2004 yılına kadar Susuz Göleti olarak adlandırılmıştır. Toplu konut projesi döneminde ayrı bir mahalle olan Şeker Mahallesi, yeni yapılaşma ile nüfusunu artırmış ve Eryaman semti ile bütünleşmiştir. Eryaman sigortalı taşımacılık.

Toplu konut projesi kapsamında oluşturulan ilk mahallerden Altay Mahallesi 1. Etap bölgesini, Şehit Osman Avcı Mahallesi 2. Etap bölgesini kapsamaktadır. Etapların ve sitelerin büyümesiyle Şeyh Şamil, Tunahan, Göksu, Güzelkent ve Yavuz Selim adlarında yeni mahalleler oluşturulmuştur. Ayrıca Yeşilova Mahallesi’nin TCDD hattının kuzeyinde kalan kısmı da genelde Eryaman olarak adlandırılır.

Eryaman Şehirler Arası Nakliyat

Kapalı çelikkasalı araçlarımızla.Türkiyenin heryerine taşımacılık hizmetimiz var.Türkiyenin heryerinde asansörlü taşımacılık.Hizmeti veriyoruz.Uzman taşıma ekiplerimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>